Termékek Menü

RAKTÁROS-ÁRUKIADÓ kollégánkat keressük

A VÁRÓCZI Üzletberendezés, üzlettéri bútorokat gyártó és forgalmazó sikeres vállalkozás, fiatalokból álló csapatába keresi RAKTÁROS-ÁRUKIADÓ kollégáját.

Várunk, ha szeretnéd magadat egy dinamikusan fejlődő cégnél kipróbálni.

Feladatok:

  • megrendelt áru összekészítése, becsomagolása és kiadása az ügyfeleknek, vagy futárszolgálatnak a számla, szállítólevél alapján;

  • teherautók le- és felpakolása;

  • beszállítóktól beérkezett késztermékek átvétele, leellenőrzése, bevételezése a számítógépes nyilvántartásba;

  • beérkezett félkésztermékek készre szerelése, kerékkel, csavarokkal ellátása;

  • időszakos leltár elvégzése.

Amit elvárunk:

  • több éves raktározási-árukiadási tapasztalat;

  • targoncavezetői tapasztalat/jogosítványal;

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat;

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

  • nem okoz gondot a 30-40 kg-os csomagok, termékek cipelése;

  • akarj és tudj rendet tartani a saját munkakörnyezetedben (a több száz nm-es raktárunkban).

MINDENKÉPPEN nálunk a helyed és AZONNAL küldd el az önéletrajzodat, ha:

  • szeretsz emberekkel dolgozni;

  • mindenkivel megtalálod a megfelelő hangot;

  • szeretsz tanulni, új dolgokat kipróbálni;

  • tudsz keményen dolgozni;

  • szereted a pörgést;

  • megérted, hogy a Te feladatod az egyik legfontosabb nálunk, mert ügyfeleink Veled találkoznak utoljára és ez alapján ítélik meg az egész céget.

NE JELENTKEZZ hozzánk, ha:

  • szeretsz unatkozni (ha olyan helyet keresel, ahol csak úgy jól elvan az ember);

  • nem tartod be a vállalt határidőket;

  • idegesítenek a problémás ügyfelek (= nem tudsz az ügyfelekkel bánni).

Munkakezdés: akár azonnal!

Munkavégzés helye: Budapest, XX. kerület

Fizetés: megegyezés szerint, nettó bérigény megjelölésével (konkrét számot kérünk, nem azt, hogy majd megegyezünk!)

Béren kívüli juttatások:

  • étkezési hozzájárulás;

  • mindig pontos fizetés;

  • biztos munkahelyi háttér;

  • átlagon felüli munkakörülmények;

  • fantasztikus csapat, jó hangulat;

  • negyedévente céges vacsora.

Önéletrajzot és motivációs levelet e-mailben az akos@varoczi.eu címre várjuk!

Tartalomhoz tartozó címkék: Karrier